Jump to content

snuff movies


vagia
 Share

Recommended Posts

Ηθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει κάτι να μου πει περιληπτικα τι ειναι οι snuff movies.Το είδα σε ένα site σαν φράση μετά έψαξα και στο νετ αλλα μπερδεύτικα λίγο.Είναι λέει ταινίες που γυρίστηκαν παράνομα.Καλά και γιατί είναι τόσο απαγορευμένες που λέει.Τι το ιδιαίτερο έχουν? :headb:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ!!!!!!!!!

 

περισσοτερο ΒΙΑΣΜΟΥΣ,ΦΟΝΟΥΣ,και γενικοτερα ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ&ΒΙΕΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ!!!!!!!!!!

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ!!!!!

 

(FACES OF DEATH)->απο τα πιο γνωστα!!!

Link to comment
Share on other sites

λέει πάρα πολλα που μπερδεύτηκα.Βασικά εγώ σκεφτόμουν μήπως είναι ταινίες που κάποιοι έχουν τραβήξει και δεν θέλουν να προβληθούν γιατί θέλουν κάποια πράγματα να μας κρύψουν.μπορεί να χω επηραστεί απο τις υποκλοπες και τις κατασκοπίες.Σαν παράδειγμα έδωσε την ταινία 8mm που περιείχε ένα τέτοιο βιντεάκι.Υπάρχει δυνατότητα να βρει κάποιος μια τέτοια ταινία?

Link to comment
Share on other sites

Οτι υπάρχουν τρόποι υπάρχουν. Τώρα ποιοι είναι αυτοί, και να ήξερα -που δεν ξέρω- δεν θα μπορούσα να σου πω. Σε περίπτωση που δεν το γνωρίζετε, οι snuff movies δεν είναι απλές ταινίες.. αλλά σκηνές βιασμών και φόνων ΑΛΗΘΙΝΩΝ γι'αυτό και απαγορεύεται η προβολή τους ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ.

Link to comment
Share on other sites

'Οντως είναι όπως τα λέει ο Αυγερινός... Δυστυχώς είναι αλήθεια ότι οι snuff movies είναι ταινίες που περιέχουν βιασμούς, βασανιστήρια και στο τέλος τους φόνους των "πρωταγωνιστών"με την διαφορά ότι είναι όλα αληθινά... Κάποτε διάβασα ότι οι "παραγωγοί" πηγαίνουν στην Ανατολική Ευρώπη και αγοράζουν παιδιά με λίγα δολάρια από τους γονείς τους με την υπόσχεση να τα βάλουν να δουλεύουν στην Αμερική.. Αλλά αυτό δεν γίνεται ποτέ βέβαια... Επίσης, οι "άρρωστοι" που αγοράζουν τις ταινίες είναι διατεθιμένοι να πληρώσουν μέχρι και 20.000 δολάρια για μια τετοια "καλή" ταινία..... Όσο πιο βίαιη... Τόσο πιο ακριβή...

Μέχρι πού θα φτάσει τελικά ο άνθρωπος???? Αναρωτιέμαι..... :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

...η ταινία πάντως (8ΜΜ) είναι από τα καλύτερα ψυχολογικά θρίλερ που έχω δει...

:worthy::worthy::worthy:

 

την συνιστώ ανεπιφύλακτα....τώρα βέββαια το μετά.......όποιος δεν αντέχει ας μην την δει καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...