Jump to content

κατάρριψη του νόμου των 3


sevando
 Share

Recommended Posts

τώρα επειδή είμαστε a little bit :offtopic: sabrina σε παρακαλώ πές μου :crying::crying::crying::crying::crying:

 

Η Sabrina είναι γκοθ και σαν πολύ καλή γκοθ που είναι...θα σε αφήσει να τυρρανιέσαι για πολύ καιρό :cheerful: (και καλά θα πάθεις! Γάτα είσαι; Ψάξτο και μοναχός σου...)

 

προς Sabrina:ΜΗΝ του πεις τίποτα (πες το μόνο σε μένα-με πμ) :clapping::whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι...είμαι πολύ κακός και σήμερα...

 

 

 

 

 

 

ούτε ο Λοκ δε με φτάνει στο δακτυλάκι μου...

Link to comment
Share on other sites

πράβο ρε ωραίοι φίλοι είστε και ο ένας και ο άλλος... :018bleh::018bleh::018bleh::018bleh: και εγώ δεν σας ξαναπαίζω στην παιδική χαρά νβα μάθετε και θα σας πετάω και χώματα

Link to comment
Share on other sites

Sevando o τρόπος υπάρχει αλλά είσαι σίγουρος ότι δεν θα μπείς στον πειρασμό να το δοκιμάσεις; Δεν θέλω να σου κάνω κύρηγμα αλλά να ξέρεις ότι ακυρώνοντας τον νόμο των τριών πας σε άλλα μονοπατια που δεν τα γνωρίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Εεε, δεν ξέρω αν το ανέφερε κανείς, αλλά αυτοί οι Νόμοι δεν υπάρχουν μόνο και μόνο για να σου σπάνε τα νεύρα, υπάρχει δικαιοσύνη μέσα τους.

Συνεπώς, το να ψάχνει κανείς τρόπους να εξαιρεθεί από κάποιους δίκαιους νόμους... δε μου φαίνεται και τόσο ευγενές. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ξέρω πως είναι εγωιστικό και ίσως βλακώδες πάντως πιστεύω πως οι νόμοι έχουν φτιαχτεί για να σπάνε. αν το έχετε καταλάβει δεν ψάχνω να τον σπάσω αλλά να αποδείξω πως μπορώ. για μένα δεν έχει σημασία ας πούμε να γίνω πλούσιος αλλά να ξέρω μέσα μου πως μπορώ. αυτός είναι άλλος ένας ο λόγος που το ψαάχνω. άλλωστε όπως είπα είναι ακόμα κυνήγι περιέργειας. τέλος είμαι σίγουρος πως θα τα καταφέρω να αποκτήσω αυτή τη γνώση...

Link to comment
Share on other sites

για μένα δεν έχει σημασία ας πούμε να γίνω πλούσιος αλλά να ξέρω μέσα μου πως μπορώ. αυτός είναι άλλος ένας ο λόγος που το ψαάχνω

 

sevando εχω να σου προτινω συνεργασια..

Σπας τον Νομο, γινεσαι πλουσιος (εδω εχω ενα κενο.. δεν καταλαβαινω πως το ενα οδηγει στον αλλο.. αν ειναι ετσι να τον σπασουμε ολοι βρε παιδια :P )

Και δινεις τα λεφτα σε μενα! :clapping:

 

Ετσι οτι κ αν εχεις κανει, δεν θα το εχεις για προσωπικο δικο σου οφελος.. :whistling:

 

Ε? τι λες? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις μπορώ να σου δώσω τα λεφτά.... πάλι δεν είναι προσωπικό μου όφελος. ερώτηση: ξέρετε να τον σπάτε ή απλά με συμβουλεύετε να μην προσπαθήσω;;;

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις μπορώ να σου δώσω τα λεφτά....

Ξερεις.. αστειακι ηταν!

 

ξέρετε να τον σπάτε ή απλά με συμβουλεύετε να μην προσπαθήσω;;;

εγω προσωπικα δεν εχω ιδεα..

αλλα κ να ηξερα δεν θα σου ελεγα!!! (απο τη στιγμη που απο μονος σου παραδεχεσαι οτι τα κινητρα σου ειναι εγωιστικα)

Link to comment
Share on other sites

παραδέχομαι πως η ιδέα μου πως κάποιοι νόμοι είναι φτιαγμένοι για να σπάνε είναι εγωιστική. δεν είπα πως θα το χρησιμοποιήσω. αμάν πια όλοι παρερμηνεύουν τα λόγια μου. :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

παραδέχομαι πως η ιδέα μου πως κάποιοι νόμοι είναι φτιαγμένοι για να σπάνε είναι εγωιστική. δεν είπα πως θα το χρησιμοποιήσω. αμάν πια όλοι παρερμηνεύουν τα λόγια μου. :015annoyed:

 

Λοιπόν επειδή αρκετά σε βασανίσανε σου στέλνω p.m.

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια;;;; :clapping::clapping::clapping: . ευχαριστώ. ωστόσο μια ερώτηση: απο πού το έμαθες;;;

Link to comment
Share on other sites

παραδέχομαι πως η ιδέα μου πως κάποιοι νόμοι είναι φτιαγμένοι για να σπάνε είναι εγωιστική.

Δεν είναι μόνο εγωιστική αλλά και αντιδραστική. Γιατί οι Νόμοι δεν έχουν φτιαχτεί για να σπάνε, αλλά για να τηρούνται. Αλλιώς θα υπήρχε ο "νόμος της ζούγκλας". Αλλά και πάλι αυτή η άποψη αφορά τους νόμους που ακολουθούμε στην καθημερινή μας ζωή και τους οποίους φτιάξαμε εμείς. Ο Νόμος των Τριών δεν εντάσσεται σε καμία περίπτωση σ' αυτούς, όπως και ο Νόμος της βαρύτητας για παράδειγμα. Ο Νόμος της Βαρύτητας φτιάχτηκε για να σπάσει? Μπορείς να σπάσεις το Νόμο της Βαρύτητας?!

Edited by johnny
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να σπάσεις το Νόμο της Βαρύτητας?!

βεβαίως. βρες μου έναν τρόπο να καταστρέψω τον πυρήνα της γής και αμέσως η βαρύτητα θα εξαφανιστει. so simple :smilewink: :smilewink: :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Ο Νόμος της βαρύτητας δεν υφίσταται μόνο στη Γη αλλά παντού! Δηλαδή σε κάθε ουράνιο σώμα. Καμιά φορά υπάρχει και εκεί που δε το περιμένεις. Για παράδειγμα μια Μαύρη Τρύπα έχει βαρύτητα αλλά δεν είναι ουράνιο σώμα. Είναι.... τρύπα.

 

Συνεπώς, αμέσως αμέσως, δεν ισχύει αυτό που είπες με τη καταστροφή του πυρήνα της Γης.

 

Σκέψου όμως λίγο. Αναρωτιέσαι χωρίς να κάθεσαι να σκεφτείς λιγάκι πριν ρωτήσεις και δίνεις βιαστικές απαντήσεις σε ότι σε ρωτάνε.

Μήπως βιάζεσαι λίγο; Μήπως πρέπει να αρχίσεις να αλλάζεις θεμέλια στο οικοδόμημα;

 

Φιλικά

Speedy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...