Jump to content

O katheis me tin trela tou


111
 Share

Recommended Posts

το παρακάτω μύνημα το ειδα τώρα. μου το στίλανε στις Feb 25 2005, 05:52 PM με τίτλο: help

 

λοιπόν το μέλος miriam γράφει:

 

 

Agapite file

 

Eimai o apostolos eimai 24 xronon meno stin italia kai tora vriskomai peimatika stin ellada gia duleia.

 

edo kai kairo prospatho na axolitho me tin texni tis mageias ma akoma den ta exo kataferei..

 

[...]xero oti kathimerina su xtipoun tin porta ekatontades san kai emena

pou thelun kati paromoio...

 

[...]

 

se euxaristo

apostolos

 

στο τέλος έλεγε και το mail tou

 

το έχει στέιλει και σε άλούς

 

τι κουμάσια είναι αυτά;;;;

Edited by Nefelie
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μου έστειλε και σε εμένα, αλλά τον απέφυγα λέγοντάς του ότι είμαι αρχάρειος ακόμα και ότι δεν μπορώ να τον βοηθήσω. Αυτό που θέλω να πω σε όλους τους μικρούς, και κατά συνέπεια αφελείς,έίναι να μην συναναστραφούν μαζί του, γιατί δεν ξέρουν το τι ζητάει αυτός.

 

Πάντως, όταν πήρα το μήνυμά του και το διάβασα, ένιωσα κάτι έντονο να μου λέει μέσα μου ότι κάτι δεν πηγαίνει καλά με αυτόν τον άνθρωπο.

 

Υ.Γ. Sorry που ξέχασα να το αναφέρω πιο πριν αλλά το ξέχασα τελείως μέχρι που μου τον θύμησε ο 111!!

Link to comment
Share on other sites

Το λάβαμε κι εμείς το πμ... Προσωπικά το έλαβα με email.

 

Φίλε 111, έκανα τροποποίηση στο ποστ σου, απλά επειδή η προσωπική αλληλογραφία είναι παράνομο να δημοσιεύεται χωρίς την έγκριση και των 2 που αλληλογραφούν (αποστολέα και παραλήπτη). Οπότε, μην το πάρεις σαν προσωπική προσβολή, αλλά απλά ως... νομική παρέμβαση :lol:

 

Απ' ότι καταλαβαίνω πάντως, μάλλον το έστειλε σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Ναι :blink: Και εγω ειχα παρει το συγκεκριμενο πμ αλλα τσιμπησα ^_^ Μου φανηκε απελπισμενος :(

Τι?Ειναι φαρσα δηλαδη? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εκανε πλάκα, όμως εμένα μου φάνηκε ύποπτο.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Καλά σε όλους έχει στείλει; Κι εγώ με το που έγινα μέλος μου ήρθε αυτό το μνμ και τον απέφυγα ακριβώς με τον ίδιο τρόπο του Zak18

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να ήτανε πλάκα.

Έχουμε ξαναδεί τέτοιες περιπτώσεις στο παρελθόν και σπάνια ήτανε πλάκα.

 

Το πρόβλημα είναι αλλού...

 

Ας το αφήσουμε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Νεφέλη, συμφωνώ μαζί σου ότι το πρόβλημά είναι αλλού και ελπίζω αν σκεφτόμαστε το ίδιο, να βγει λάθος το σκεπτικό μας... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση όμως - λέω σε περίπτωση - που είναι ένα ειλικρινές mail,τότε πως μπορείτε να το βγάζετε έτσι "στα άπλυτα"? Εκτός βέβαια κι αν είστε απόλυτα σίγουροι πως δεν είναι ειλικρινές... :unsure:

Εμένα πάντως δε μου έχει έρθει τέτοιο mail ή ΡΜ...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν βγάλαμε τίποτα "στα άπλυτα", όπως λες κι εσύ, απλώς γνώμη μου είναι να δημοσιεύονται τέτοιου είδους μηνύματα, γιατί μορεί να κρύβουν καμία παγίδα... :unsure:

 

Εσένα, δεν πρέπει να σου ήρθε αυτό το μήνυμα γιατί μπήκες πολύ πιο μετά από εμας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ίσως κρύβουν κάποια παγίδα, σύμφωνοι... Αν όμως υπάρχει έστω και μια μικρή πιθανότητα το συγκεκριμένο μέλος να σοβαρολογεί, απλά να εκφράζει την επιθυμία του κάπως.....ανορθόδοξα, τότε δεν τον κάνουμε ρεζίλι βγάζοντας το μνμ του σε δημόσια συζήτηση? Δε διαφωνώ ότι μάλλον πρόκειται περί παγίδας το συγκεκριμένο, αλλά ας κρατάμε και μια πισινή... :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...