Jump to content

Η ηλικία του Σείριου... και όχι μόνο


 Share

Recommended Posts

Σα να μου φένεται οτι:

 

ο Αυγός είναι βαλτός, τον Παππού να σώσει

και καλός μας ο συνηρμός αλλού να 'σιώσει...

 

:blblbl:

12736[/snapback]

 

 

ο καθένας είναι όσο αισθάνεται....... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

όσο και ότι αισθάνεται...εγω πχ είμαι μια τρίχρονη μωβ-μαύρη πεταλούδα και πετάω πάνω από τη μογγολία...και κάπου εκεί συναντάω κάτι που μου λέει ότι είμαι off topic.

Link to comment
Share on other sites

όσο και ότι αισθάνεται...εγω πχ είμαι μια τρίχρονη μωβ-μαύρη πεταλούδα και πετάω πάνω από τη μογγολία...και κάπου εκεί συναντάω κάτι που μου λέει ότι είμαι off topic.

13347[/snapback]

 

 

ελά εσύ μπα..... :063laugh:

αν ήταν έτσι έγω θα ήμουν στο μαγεμένο δάσος......... :063laugh::063laugh::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

νεος στη παρεα σας και μπορω να πω οτι ειναι αρκετα ενδιαφερουσα απο μια πρωτη ματια που εριξα, λοιπον καλως σας βρηκα και ελπιζω να βρω απαντησεις σε πολλα θεματα που "παιζουν"!!

 

:D Proud being from :wizard: HELLAS, DISCUSTED :headb: :headb: living in GREECE :shocked: :001almostcry:

Link to comment
Share on other sites

...και ελπιζω να βρω απαντησεις σε πολλα θεματα που "παιζουν"!!

13353[/snapback]

Καλώς μας ήρθες Sucore... Πάντως διάλεξες δύσκολο τόπικ, δε νομίζω να ακούσεις απάντηση στο συγκεκριμένο ερώτημα που τίθεται εδώ - και θα μας βασανίζει για καιρό.... :lol:

 

όσο και ότι αισθάνεται...εγω πχ είμαι μια τρίχρονη μωβ-μαύρη πεταλούδα και πετάω πάνω από τη μογγολία...και κάπου εκεί συναντάω κάτι που μου λέει ότι είμαι off topic.

13347[/snapback]

γιατί από τη μογγολία??

Link to comment
Share on other sites

νεος στη παρεα σας και μπορω να πω οτι ειναι αρκετα ενδιαφερουσα απο μια πρωτη ματια που εριξα, λοιπον καλως σας βρηκα και ελπιζω να βρω απαντησεις σε πολλα θεματα που "παιζουν"!!

 

  :D Proud being from  :wizard: HELLAS, DISCUSTED :headb:  :headb:    living in GREECE  :shocked:  :001almostcry:

13353[/snapback]

 

 

καλώς ήρθες....για αυτό το θέμα ο johnny μάλλον έχει δίκιο....για άλλα θέματα ψάξε διαβασε και μάθε.....

δεν ξέρω αν είμαι τόσο απογοητευμένη από την νέα ελλάδα αλλά σίγουρα θα ήθελα αλλαγές που δεν βλέπω....και είμαι ξανά εντελώς OFF TOPIC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...