Jump to content

Ο Άγγελος μου!


medussa
 Share

Recommended Posts

Μου φαίνεται ότι λέμε συνέχεια γενικότητες ενώ η αγαπητή medussa ζητάει να μάθει πολύ συγκεκριμένα πράγματα όπως ας πούμε μια απλή τεχνική που θα μπορέσει να αφοσιωθεί προκειμένου να δεί αυτό που αναζητά.

(κάνω λάθος? :018bleh: )

 

Πέρα απο την επανάληψη της προειδοποίησης μου που έρχεται σε αντίθεση με την Αρχόντισσα Morgainne (είναι επικύνδυνη πράξη γιατί....) Μπορώ να σου πώ ότι εάν θές συγκεκριμένα βήματα που μπορείς να κάνεις (και ο θεός βοηθός) Στείλε μου ένα ΠΜ και θα σου απαντήσω όσο μπορώ καλύτερα (μέσα απο την μικρή εμπειρία μου και την ατέλεια μου καθώς δέν την έχω δεί δάσκαλος). Δέν είμαι της άποψης να κάνουμε post Ξόρκια και γενικά επικύνδυνες τεχικές. Άπαξ και αποφασίσεις και επικοινωνήσεις μαζί μου, μπορείς αυτά που θα σου πώ να τα κάνεις εσύ post και να τα σχολιάσουν τα άλλα μέλη βελτιώνοντας η απορίπτωντας τα!

 

(ελπίζω να σε βοήθησα!)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ίσως κάποια μέρα να σου στείλω φωτογραφία.....

Υ.Γ Είμαι γένους αρσενικού

 

:angel: :angel: :angel: :angel: :kissylove:

 

Εσύ λουλουδάκι μου τριμηνίτικο :063baby: είσαι αγγελάκι ακόμη, δηλαδή ουδέτερο (ΤΟ) :harp:

 

Φιλί :kissylove:

 

Demons, θα ήθελα πάρα πολύ (πραγματικά) να ακούσω και για ποιούς λόγους με προειδοποιείς ότι κάτι τέτοιο είναι και επικίνδυνο (γιατί με προβληματίζεις ιδιαίτερα, εφόσον επισημαίνω ότι οι προθέσεις μου είναι αγνές κι εσύ επιμένεις στην επικινδυνότητα του εγχειρήματος) πριν αποφασίσω τι θα κάνω τελικά στην παρούσα φάση. Μπορεί να έχεις και δίκιο και να μην μπορώ να χειριστώ ακόμη μια τέτοια κατάσταση :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο την επανάληψη της προειδοποίησης μου που έρχεται σε αντίθεση με την Αρχόντισσα Morgainne (είναι επικύνδυνη πράξη γιατί....)

 

:063laugh::063laugh::063laugh:

Παρακαλώ τους συντονιστές να μου αλλάξουν το nick σε Αρχόντισσα Morgainne!!! Μην του χαλάσουμε και το χατήρι του Demons!!! :018bleh:

 

Επιμένω να λέω ότι δεν είναι επικίνδυνη πράξη, μιλάω εκ πείρας!!! Τώρα αν εσύ βρε Demons κάλεσες και καμμιά συνοδεία μαζί, τί να σου πω.....

Link to comment
Share on other sites

:063laugh::063laugh::063laugh:

Παρακαλώ τους συντονιστές να μου αλλάξουν το nick σε Αρχόντισσα Morgainne!!! Μην του χαλάσουμε και το χατήρι του Demons!!! :018bleh:

Κάνε κέφια... :evilbl:

Επιμένω να λέω ότι δεν είναι επικίνδυνη πράξη, μιλάω εκ πείρας!!!

Δεν είναι επικίνδυνο να αλλάζεις username, ακόμα και για κάποιον που δεν έχει πείρα... :018bleh::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

:063laugh::063laugh::063laugh:

Παρακαλώ τους συντονιστές να μου αλλάξουν το nick σε Αρχόντισσα Morgainne!!! Μην του χαλάσουμε και το χατήρι του Demons!!! :018bleh:

Κάνε κέφια... :evilbl:

Επιμένω να λέω ότι δεν είναι επικίνδυνη πράξη, μιλάω εκ πείρας!!!

Δεν είναι επικίνδυνο να αλλάζεις username, ακόμα και για κάποιον που δεν έχει πείρα... :018bleh::063laugh:

 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Πώς το'παθες????

Μην πέσει καμμιά κουβέντα κάτω!!!!!

:018bleh::018bleh::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να αλλάξετε το nick της morgainne?? Κρίμα μάλλον δέν την βλέπω να γίνεται τελικά αρχόντισσα...

(πάντως εγώ κατέβαλα τα μέγιστα!! :018bleh: )

Link to comment
Share on other sites

Αμάν αδέλφια!!! :(

Παρασκευή βράδυ ? Σάββατο ξημερώματα και βλέπω το εξής: έρχονται δυο τύπισσες, πολύ gothic look, μαύρα λαμπερά μακριά κυματιστά μαλλιά, μαύρα φορέματα, η μια πιο τσαμπουκαλεμένη, η άλλη πιο cool. Όσο κι αν αυθυπέβαλα το εαυτό μου να θυμάμαι τους διαλόγους και λεπτομέρειες, δυστυχώς το πρωί θυμόμουν λίγα πράγματα. Μόνο το look τους και ότι η δεύτερη, η πιο χαλαρή μου είπε ότι είναι αδελφές, μου είπε το όνομα της, τετρασύλλαβο, ξεκινούσε από Λ και τελείωνε σε Θ (κουλό να μη θυμάμαι το όνομα και να θυμάμαι τα γράμματα, το ξέρω παρότι το επανέλαβα πολλές φορές με σκοπό να το θυμάμαι το πρωί σε αυτή τη φάση που ήμουν μεταξύ ασυνείδητου και συνειδητού) και μου έδωσε την άδεια να την φωνάξω όποτε θέλω. Βασική λεπτομέρεια ότι δεν ήμουν σε mood ότι κάτι αναζητώ, τουναντίον ήμουν πολύ χαλαρή (για πρώτη φορά μετά από αρκετό καιρό). Δεν αισθάνθηκα αγχωμένη, απλά είχα μια ήρεμη πεποίθηση ότι αυτό που συμβαίνει δεν είναι σωστό.

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

έκανες κατι το ιδιαίτερο πρίν κοιμηθείς?

Link to comment
Share on other sites

Αμάν αδέλφια!!! :(

Παρασκευή βράδυ ? Σάββατο ξημερώματα και βλέπω το εξής: έρχονται δυο τύπισσες, πολύ gothic look, μαύρα λαμπερά μακριά κυματιστά μαλλιά, μαύρα φορέματα, η μια πιο τσαμπουκαλεμένη, η άλλη πιο cool. Όσο κι αν αυθυπέβαλα το εαυτό μου να θυμάμαι τους διαλόγους και λεπτομέρειες, δυστυχώς το πρωί θυμόμουν λίγα πράγματα. Μόνο το look τους και ότι η δεύτερη, η πιο χαλαρή μου είπε ότι είναι αδελφές, μου είπε το όνομα της, τετρασύλλαβο, ξεκινούσε από Λ και τελείωνε σε Θ (κουλό να μη θυμάμαι το όνομα και να θυμάμαι τα γράμματα, το ξέρω παρότι το επανέλαβα πολλές φορές με σκοπό να το θυμάμαι το πρωί σε αυτή τη φάση που ήμουν μεταξύ ασυνείδητου και συνειδητού) και μου έδωσε την άδεια να την φωνάξω όποτε θέλω. Βασική λεπτομέρεια ότι δεν ήμουν σε mood ότι κάτι αναζητώ, τουναντίον ήμουν πολύ χαλαρή (για πρώτη φορά μετά από αρκετό καιρό). Δεν αισθάνθηκα αγχωμένη, απλά είχα μια ήρεμη πεποίθηση ότι αυτό που συμβαίνει δεν είναι σωστό.

Any ideas?

 

 

Ίσως να είδες αυτό που ήθελες να δεις, δεδομένου ότι αυτό είναι που σκέφτεσε τώρα τελευταία. Ίσως το όνειρο ήταν πλασματικό.

Βέβαια, ήδη δήλωσες ότι δεν ήσουν σε αναζήτηση, άρα δεν το σκεφτόσουν, αλλά αμφιβάλλω ότι αληθεύει αφού το thread το ξεκίνησες την Τρίτη και την τελευταία απάντηση την έδωσες Τετάρτη. Αν αυτό δεν δηλώνει ότι σε απασχολούσε το θέμα τότε τι δηλώνει?? :018bleh:

Αν το όνειρο ήταν αληθινό το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να την φωνάξεις (την άδεια την έχεις άλλωστε). Για την επικινδυνότητα θα σε ενημερώσουν οι υπόλοιποι που είναι γνώστες. Εγώ σου απαντάω τελείως ορθολογιστικά.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είδες αυτό που ήθελες να δεις, δεδομένου ότι αυτό είναι που σκέφτεσε τώρα τελευταία. Ίσως το όνειρο ήταν πλασματικό.

Βέβαια, ήδη δήλωσες ότι δεν ήσουν σε αναζήτηση, άρα δεν το σκεφτόσουν, αλλά αμφιβάλλω ότι αληθεύει αφού το thread το ξεκίνησες την Τρίτη και την τελευταία απάντηση την έδωσες Τετάρτη. Αν αυτό δεν δηλώνει ότι σε απασχολούσε το θέμα τότε τι δηλώνει?? :018bleh:

Αν το όνειρο ήταν αληθινό το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να την φωνάξεις (την άδεια την έχεις άλλωστε). Για την επικινδυνότητα θα σε ενημερώσουν οι υπόλοιποι που είναι γνώστες. Εγώ σου απαντάω τελείως ορθολογιστικά.

 

Αυτό ήταν και η δική μου πρώτη σκέψη. Ότι πιθανόν να ήταν πλασματικό. ΟΜΩΣ αυτό το θέμα δεν με απασχολεί τώρα (Τρίτη-Τετάρτη) αλλά εδώ και δύο χρόνια (ναι, άργησα λίγο τις αναζητήσεις μου). Να την καλέσω δεν παίζει, αφενός γιατί δεν θυμάμαι ολόκληρο το όνομα κι αφετέρου γιατί ακόμη κι όταν "έβλεπα" το όνειρο σκεφτόμουν ότι δεν θα το κάνω, ότι δεν με ενδιέφερε να το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δέν ζητάς πολλά απλά επικίνδυνα! :018bleh:

Πάντως το να "εκβιάσεις" με Ξόρκια να δείς τον άγγελο σου είναι

αρκετά "κακό" σαν πράξη!

Προσπάθησε καλύτερα να προσευχηθείς και να αιτηθείς να σου παρουσιαστεί στον

ύπνο σου. Εάν το καταφέρεις αυτό, τότε ίσως και να γίνει αυτό που ζητάς...

Πάντως πρόσεχε, μιά τέτοια αίτηση, λόγω της εγωιστικής (κατα κανόνα)

φύσης της, μπορει να φέρει διάφορα άλλα "πράγματα" σαν επισκέπτες.

(έχω μια μικρή αλλά όχι κακή εμπειρία)

 

 

τι ακριβως εμπειρια ειχες???{αν θελεις μας λες μονο αν θες}!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δέν ζητάς πολλά απλά επικίνδυνα! :018bleh:

Πάντως το να "εκβιάσεις" με Ξόρκια να δείς τον άγγελο σου είναι

αρκετά "κακό" σαν πράξη!

Προσπάθησε καλύτερα να προσευχηθείς και να αιτηθείς να σου παρουσιαστεί στον

ύπνο σου. Εάν το καταφέρεις αυτό, τότε ίσως και να γίνει αυτό που ζητάς...

Πάντως πρόσεχε, μιά τέτοια αίτηση, λόγω της εγωιστικής (κατα κανόνα)

φύσης της, μπορει να φέρει διάφορα άλλα "πράγματα" σαν επισκέπτες.

(έχω μια μικρή αλλά όχι κακή εμπειρία)

 

 

τι ακριβως εμπειρια ειχες???{αν θελεις μας λες μονο αν θες}!!! :)

μαλλονδεν θες!!! :(

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλά κάποιες φορές τα χάνω τα θέματα!

 

Βασικά είναι αρκετά μεγάλο το όνειρο, αλλά περιληπτικά να σου

πώ ότι μετά απο προσευχές για ένα χρονικό διάστημα που έκανα πρίν πέσω για ύπνο με το

αίτημα να μάθω το όνομα του αγγέλου μου, ήρθε κάποιος σε όνειρο και μου έδωσε ένα όνομα. Το οποίο βέβαια

δέν μπορείς να ξέρεις σε τι πραγματικά αναφέρεται μιά και όταν έβλεπα αυτόν τον κάποιο ήξερα ότι

δέν ήταν "για καλό".

Αυτό που θέλω ν απώ είναι ότι υπάρχουν πολλές παγίδες και πρέπει να προσέχουν όλοι, κυρίως οι άπειροι.

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλά κάποιες φορές τα χάνω τα θέματα!

 

Βασικά είναι αρκετά μεγάλο το όνειρο, αλλά περιληπτικά να σου

πώ ότι μετά απο προσευχές για ένα χρονικό διάστημα που έκανα πρίν πέσω για ύπνο με το

αίτημα να μάθω το όνομα του αγγέλου μου, ήρθε κάποιος σε όνειρο και μου έδωσε ένα όνομα. Το οποίο βέβαια

δέν μπορείς να ξέρεις σε τι πραγματικά αναφέρεται μιά και όταν έβλεπα αυτόν τον κάποιο ήξερα ότι

δέν ήταν "για καλό".

Αυτό που θέλω ν απώ είναι ότι υπάρχουν πολλές παγίδες και πρέπει να προσέχουν όλοι, κυρίως οι άπειροι.

ευχαριστω παντως!!! μηπως χρησιμοποιησες το συστημα η μερος του συστηματος του αμπραμελιν????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...