Jump to content

Nefelie


Zak
 Share

Recommended Posts

Ρε παιδιά, δεν έχεται καιρό να ακούσετε την Νεφέλη;;; Που χάθηκε αυτό το κορίτσι; Μήπως τις έπεσαν πολλά μαζεμένα κείμενα και δεν προλαβαίνει; Ποιος ξέρει να απαντήσει; :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία είχα κι εγώ αλλά εάν προσέξεις το τελευταίο της post έγινε 8/7 Παρασκευή. Άρα πρέπει να έφυγε την Παρασκευή για διακοπές :):groupwave:

 

Και πρέπει να έχουν φύγει κι άλλοι, διότι πολύ άδειο το βρίσκω το forum. :001almostcry:

 

Μόνο εγώ έχω μείνει Αθήνα :015annoyed: :headb: :headb:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε, έχεις δίκιο, μπορεί να πήγε διακοπές, όπως και οι άλλοι... Ρε Ixwr, δεν είσαι ο μόνος που έμεινε στην πόλη (εγώ είμαι από Ηράκλειο)! Και εγώ δεν έχω πάει διακοπές.... :(

Link to comment
Share on other sites

Ζεστηηη...! :sun: Θα σκασω παιδια δεν παει αλλο! :surrender:

 

Ολοι πανε διακοπες και εγω ακομα βραζω στο ζουμι μου... :crying:

 

Λιγο πρασινο ζητησα και εγω η αμοιρη.. :001almostcry: Υπομονη μεεεεχρι τον Αυγουστο... :wacko:

 

Θα παω στο σπιτακι μου που ειναι διπλα το δασος!!!!! :KaoAni028:

 

Η Μητερα Φυση στο μεγαλειο της!!!!! :004flower:

Link to comment
Share on other sites

Ω, ναι... είχα πάει διακοπούλες! :019blush:

Τώρα όμως επέστρεψα στην βάση μου, αλλά μέχρι την Δευτέρα θα είμαι λιγουλάκι πηγμένη, οπότε ίσως να μην προλαβαίνω να μπαίνω πολύ συχνά.

Από Δευτέρα όμως, θα είμαι και πάλι εδώ ως συνήθως καθημερινά :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Ζεστηηη...! :sun: Θα σκασω παιδια δεν παει αλλο! :surrender:

 

Ολοι πανε διακοπες και εγω ακομα βραζω στο ζουμι μου... :crying:

Και εδώ στο Τορόντο είχαμε ζέστη σήμερα... έφτασε μέχρι τους 36 βαθμούς και είχαμε πολλή υγρασίαααααααααααααααααα!!! Και δεν έχουμε και καμία θάλασσα εδώ, και όλες η πισίνες είναι γεμάτες και βρώμικες... :crying:

 

Δεν μπορώ να περιμένω να έρθω για διακοπές στην Ελλάδα το Αύγουστο να δω και τους συγγενείς μου!

Link to comment
Share on other sites

Ω, ναι... είχα πάει διακοπούλες!  :019blush:

Τώρα όμως επέστρεψα στην βάση μου, αλλά μέχρι την Δευτέρα θα είμαι λιγουλάκι πηγμένη, οπότε ίσως να μην προλαβαίνω να μπαίνω πολύ συχνά.

Από Δευτέρα όμως, θα είμαι και πάλι εδώ ως συνήθως καθημερινά  :cheerful:

9865[/snapback]

Γύρισες κιόλας ; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Διακοπές "ΑΣΤΡΑΠΗ".. :blink: Μη μας πεις πως αυτές ήταν οι διακοπές σου για φέτος??!!! :shocked:

Ελπίζω να πήρες καθόλου καθαρό αέρα και για μας τους Αθηναίους που πήζαμε, πήζουμε και θα πήζουμε μέχρι τον Αύγουστο στο καμίνι. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ήταν πράγματι λίγες :crying:

Τι να γίνει; Υποχρεώσεις βλέπετε :headb:

 

Ίσως το ξανασκάσω κάποια στιγμή, αλλά ακόμα δεν ξέρω αν θα μπορέσω.

 

Δε βαριέσαι... Έχει και γύρω από την Αττική παραλίες, για αποδράσεις μέσα στα σαββατοκύριακα :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να πάω διακοπές καθόλου γιατί έχω αρχίσει με το δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής και αστα να πάνε... :015annoyed: Και σε λίγο καιρό, που θα πρέπει να ασχοληθώ με την μετακόμηση, τότε δεν θα μπορώ ούτε να κάτσω, όχι να πάω και διακοπές.... Αλλά χαλάλι...Είμαι τόσο χαρούμενος που πέρασα στις πανελλήνιες (δείτε σχετικό thread), που είμαι αδιάφορος αν θα πάω ή δεν θα πάω διακοπές.... :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα αρχές Ιουλίου διακοπές και τώρα έχω αρχίσει και σκάω!!! Άρχισα και δουλειά σε ένα παρακμιακό μπαράκι στα πάτρια μου εδάφη μου... Αλλά λέω να την σκαπουλάρω πάλι 15αύγουστο...! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...