Jump to content

Η ηλικία του Σείριου... και όχι μόνο


 Share

Recommended Posts

...καί εμένα μ΄αρέσει !

 

Ανήκω στήν γεννιά πού έκουγε ρόκ μέ κλεισμένα τά τζάμια καί τά πατζούρια μήν ακούσει κανένας ...ασφαλίτης!

 

Γούντστοκ. Παρακολουθήσαμε 15άρηδες τήν ταινία, μέ αναμένους τούς πρώτους αναπτήρες Bic στήν Ελλάδα. Κάναμε πάρτυ μέ μαγνητοφωνημένα σέ μπομπίνες, ρόκ συγκροτήματα. Τότε ήμασταν ...ρόκ αλλά οι συνθήκες ήτανε hard!

8386[/snapback]

 

:wizard: καλα ρε Σειριε ποσο εισαι?

 

απλα να ξερω ποτε εκανε το ανοιγμα της στην ελληνικη αγορα η bic

 

σορυ που εφυγα απο το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...καί εμένα μ΄αρέσει !

 

Ανήκω στήν γεννιά πού έκουγε ρόκ μέ κλεισμένα τά τζάμια καί τά πατζούρια μήν ακούσει κανένας ...ασφαλίτης!

 

Γούντστοκ. Παρακολουθήσαμε 15άρηδες τήν ταινία, μέ αναμένους τούς πρώτους αναπτήρες Bic στήν Ελλάδα. Κάναμε πάρτυ μέ μαγνητοφωνημένα σέ μπομπίνες, ρόκ συγκροτήματα. Τότε ήμασταν ...ρόκ αλλά οι συνθήκες ήτανε hard!

:wizard: καλα ρε Σειριε ποσο εισαι?

 

...έχεις όλα τά στοιχεία νά κάνεις μία εκτίμηση.

 

Αντε νά σε δώ καμάρι μου!

 

:evilbl:

Link to comment
Share on other sites

Σείριε εάν κρίνω από τα λεγόμενα σου και από τα γραπτά σου στο forum πρέπει να είσαι 50-55.

Στα 15 πάντως κι εμείς Woodstock βλέπαμε κάθε μέρα. Είχαμε πορωθεί τελείως με την φάση. Καλό μας έκανε σίγουρα...

 

clap your hands, clap your hands... :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Σείριε εάν κρίνω από τα λεγόμενα σου και από τα γραπτά σου στο forum πρέπει να είσαι 50-55.

clap your hands, clap your hands...  :clapping:

8447[/snapback]

Ώχ αμαν....... προβλέπω να τον πεθαίνουμε πριν την ώρα του.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ώχ αμαν....... προβλέπω να τον πεθαίνουμε πριν την ώρα του.... :blink:

8457[/snapback]

 

Μήν ανησυχείς johnny_boy, έχω δεί νέους ανθρώπους πού βαδίζουν ζωντανοί - νεκροί στό δρόμο. Η βιολογική ηλικία, είναι απλώς μία παράμετρος όταν έχεις επίγνωση τού τί σημαίνει Αθανασία!

 

...Συνεχίστε, είσαστε σέ καλό δρόμο!

:rose:

Link to comment
Share on other sites

Μήν ανησυχείς johnny_boy, έχω δεί νέους ανθρώπους πού βαδίζουν ζωντανοί - νεκροί στό δρόμο. Η βιολογική ηλικία, είναι απλώς μία παράμετρος όταν έχεις επίγνωση τού τί σημαίνει Αθανασία!

 

...Συνεχίστε, είσαστε σέ καλό δρόμο!

:rose:

 

Λίγο ειρωνικό το τελευταίο ? :) γιατί στην πραγματικότητα δεν είμαστε όλοι σε καλό δρόμο ?μερικοί από εμάς βρίσκονται ακόμα στο σταυροδρόμι ?

Link to comment
Share on other sites

 

...Συνεχίστε, είσαστε σέ καλό δρόμο!

 

 

Λίγο ειρωνικό το τελευταίο ? :)  γιατί στην πραγματικότητα δεν είμαστε όλοι σε καλό δρόμο ?μερικοί από εμάς βρίσκονται ακόμα στο σταυροδρόμι ?

 

Ειλικρινές

 

:rose:

Link to comment
Share on other sites

alice ωραιο αυτο με το σταυροδρομι..

μηπως εννοεις Σταυροδρομι?  χα χα :018bleh:

 

σειριε δηλαδη ο bic ηρθε πριν απο 41 χρονια περιπου?

8473[/snapback]

 

 

~ 36

 

...ακόμα υπολογίζεις;

Link to comment
Share on other sites

...σιγά βρέ {HDM}aesahaeetr, (περίεργο nick διάλλεξες)

 

γιά τήν bic έλεγα (εξαιρούμενων τών στυλό)! Περίπου πρίν 36 χρόνια μπήκε στήν αγορά μέ ευρεία γκάμα προϊόντων.

 

...θά μάς πάρει πρέφα η τιγρέλα πού παίζουμε off topic καί βλέπω νέο thread μέ θέμα τήν ηλικία μου. Καί ποιός μέ ...ξεπλένει!

 

σούτ!!! Καί άς γράψει Θεούλη μου κάποιος μύστης στά γρήγορα ένα νέο πόστ γιά τόν Alice Cooper νά μάς σκεπάσει!!

Link to comment
Share on other sites

:whistling: καλα ο alice  πολυ καλος τραγουδιστης...ασχετο αυτος ειναι που εχει κοψει μερικα πλευρα του για να  :censored: ...?

8518[/snapback]

Τον μπερδεύεις με τον Marilyn Mansion προφανώς... :D

 

(εντάξει seirie, νομίζω ότι το σώσαμε... :whistling: )

Link to comment
Share on other sites

Η βιολογική ηλικία, είναι απλώς μία παράμετρος όταν έχεις επίγνωση τού τί σημαίνει Αθανασία!

 

8466[/snapback]

 

Αυτό και μόνο με παρηγορεί για τις βλακείες που κάνει ο καθένας σε αυτόν τον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...