Jump to content

Σπουδες!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

Αχ, βλαστάρια μου! Είστε μωράκια ακόμη ... ούτε καν θυμάμαι πότε ήταν αυτές οι εποχές για εμένα ...  :crying:

...Νομίζεις ότι είσαι η μόνη ?!!??

:angel:

Έλα μωρέ!!!!Μια χαρά είστε!!!Δεν έχετε ανάγκη εσείς!! :063biker:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Παιδάκια έτσι και σας χαλάσει κανας θερμοσίφωνας ή χρειαστεί να συνδέσετε καμιά συσκευή, μη διστάσετε.... καλέστε με! σε τέσσερα χρονάκια θα έχω τελιώσει ηλεκτρολόγος (γιατί τώρα τελιώνω το πρώτο εξάμηνο) :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια έτσι και σας χαλάσει κανας θερμοσίφωνας ή χρειαστεί να συνδέσετε καμιά συσκευή, μη διστάσετε.... καλέστε με! σε τέσσερα χρονάκια θα έχω τελιώσει ηλεκτρολόγος (γιατί τώρα τελιώνω το πρώτο εξάμηνο)  :018bleh:

8070[/snapback]

Νομίζω ότι από τώρα μου έχει χαλάσει μια υποδοχή για λάμπα... :018bleh: Έβαλα 3 κι ακόμη δεν ανάβει τίποτα... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βλαστάρια μου! Είστε μωράκια ακόμη ... ούτε καν θυμάμαι πότε ήταν αυτές οι εποχές για εμένα ...  :crying:

...Νομίζεις ότι είσαι η μόνη ?!!??

:angel:

Έλα μωρέ!!!!Μια χαρά είστε!!!Δεν έχετε ανάγκη εσείς!! :063biker:

8031[/snapback]

Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη ηλικιωμένη εδώ μέσα! Πάντως Σαμπρίνα, έχεις δίκιο, είμαστε μιά χαρά! Μέχρι τα 45-48 θα είμαστε περιζήτητοι! Μετά ... :blink::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βλαστάρια μου! Είστε μωράκια ακόμη ... ούτε καν θυμάμαι πότε ήταν αυτές οι εποχές για εμένα ...  :crying:

...Νομίζεις ότι είσαι η μόνη ?!!??

:angel:

Έλα μωρέ!!!!Μια χαρά είστε!!!Δεν έχετε ανάγκη εσείς!! :063biker:

8031[/snapback]

Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη ηλικιωμένη εδώ μέσα! Πάντως Σαμπρίνα, έχεις δίκιο, είμαστε μιά χαρά! Μέχρι τα 45-48 θα είμαστε περιζήτητοι! Μετά ... :blink::063laugh:

8105[/snapback]

 

:shocked: ... όπα! Μού κρεμάει κάτι παιδιά καί δέν τόχω πάρει χαμπάρι?!? :gleam:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ναι ξέρω...είμαι αργόστροφη (κάποιες φορές_)

τι σπούδασα?

όνειρο είχα την κτηνιατρική της Θεσσαλονίκης...τρλικά στα 3 χρόνια πανελληνίων δεν κατάφερα τίποτα(πως πέρασαν 6 χρόνια από την 1η φορα.......)

τώρα......δουλεύω....τον κόσμο και όχι μόνο.....αλλά ελπίζω να μπορέσω να διδάξω αγγλικά...............και να διδαχθω............

 

μην ακούω κουταμάρες για ηλικιωμένους....προσωπικά νιώθω γριά όταν είμαι με άτομα 18-...........αλλωστε οι εμπειρίες μετράνε.....

Link to comment
Share on other sites

Σπουδάζω άνθρωπος ? εδώ και 35 χρόνια

Αλλά ? δεν βλέπω να παίρνω ' το χαρτί ' ?

14070[/snapback]

Τουλάχιστον έχει απορρόφηση αυτή η ειδικότητα?? :unsure: Αποκατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

... όπα! Μού κρεμάει κάτι παιδιά καί δέν τόχω πάρει χαμπάρι?!?

 

Ωπα! Συγκλονιστική αποκάλυψη για την πολυσυζητημένη ηλικία του Σείριου! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λογιστική. Δυστηχώς. Δε  μου αρέσουν τα οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς καθόλου την φαντασία σου. Ακόμα και αν έχεις μπόλικη τείνει να εξαφανιστεί.

2600[/snapback]

 

ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΑ.. χρειαζονται ΑΠΟΛΥΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ και ειναι η ωραιοτερη επιστήμη. προσπαθησε να δεις τους λογαριθμους διαφορετικά και τους Αλγοριθμους με πιο θετική διαθεση .και θα καταλαβεις τι εννοω......

Link to comment
Share on other sites

αχ.. εγω δε θα αναφερω το πρωτο μου πτυχιο διοτι ειναι γνωστο τοις πασοι...

 

 

ε.. τωρα ΞΑΝΑΣΠΟΥΔΑΖΩ(τελειως παραΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ) ... archaeological & forensci sci. ελληνικα το βρηκα σαν.. ΔΙΚΑΝΙΚΗ ή ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ...

 

επισης ΠΙΑΝΟ ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΠΑΛΕΤΟ και τωρα διδασκω Ελληνικα στα εγγλεζοπουλα )γ@μω τα γελια...)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το πρωτο μου πτυχίο ηταν στην χρηματοοικονομική λογιστική και μετα εκανα master στα χρηματοοικονομικά και στη διαχειρηση των επενδυσεων. Απο δουλεια στην Ελλαδα σκατα βεβαια (γιατι δεν εμεινα στην Σκωτια ακομα δεν το εχω καταλάβει.... :headb: :headb: :headb: ). Τωρα παιρνω και το πτυχιο μου στο πιανο. Αχ, ωραια ειναι να εισαι φοιτητης. Μπορειτε να μου βρήτε ενα τρόπο να σπουδαζουμε μια ολόκληρη ζωη και να μην δουλέυουμε?????????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εγω εχω σπουδασει Διοικηση Τουριστικων Επιχειρησεων και εργαζομαι σε ξενοδοχεια. Ηταν αυτο που ηθελα παντα να κανω, κυριως γιατι μου αρεσει να γνωριζω καινουριους ανθρωπους και να αλλαζω μερη. Μια ζωη με μια βαλιτσα στο χερι, 5 μηνες εδω, 7 εκει, αλλα αυτο ειναι που με συναρπαζει :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...